O MNIE


Cześć
,

nazywam się Marcel Płoszczyński.

Po ponad 10 latach pracy w mediach i public relations pożegnałem się z etatem, spakowałem plecak i z biletem w jedną stronę wyleciałem do Tajlandii. Plan był taki, że jako cyfrowa nomada zwiedzę Azję Południowo-Wschodnią, w której zakochałem się podczas podróży na Filipiny. Jednak z planami bywa tak, że nie wszystkie udaje się zrealizować. Życie czasem podsuwa nam inne, lepsze opcje. Tak właśnie było w moim przypadku. W Tajlandii zostałem na dobre. Otworzyłem również Lightbe.pl – agencję PR obsługującą działające w Polsce firmy z branży technologicznej. Robię więc to, co kocham. Mieszkając w słonecznych tropikach, tworzę i realizuję strategie komunikacji,  a w wolnych chwilach surfuję i wcinam Pad thai lub Massaman curry. I oczywiście czasem coś dla Was napiszę 🙂

 

Czym się zajmuję:

  • Po pierwsze PR. Prowadzę Lightbe.pl, agencję obsługującą firmy z branży technologicznej i marketingowej, działające na polskim rynku. Nasi klienci nieustannie pojawiają się w największych mediach.
  • Doradzam. Zastanawiasz się, jak skutecznie komunikować swoją markę? Napisz, chętnie z Tobą porozmawiam.
  • Content marketing. Od tworzenia treści po dystrybucję i reklamę – mój zespół realizuje kampanie od A do Z.
  • Tworzę Bloga. Poniosło.pl to projekt o charakterze osobistym. Na blogu dzielę się swoim doświadczeniem i przemyśleniami dotyczącymi m.in. podróży i życia w Azji.
  • Surfing. Dopiero się uczę go, a mimo to sprawia mi ogromną przyjemność. Gdy leżąc na desce, czekam na falę, słyszę szum morza i spoglądam z oddali na plażę, mam wrażenie, że świat na chwilę zwolnił, a ja znalazłem się w innym wymiarze.
  • Podróże. Kocham, lecz daleko mi do rangi podróżnika.

W sprawach związanych z biznesową współpracą zapraszam do kontaktu pod adresem [email protected] lub na Linkedinie.

 

 

Przejdź na stronę ustawień i sprawdź opcje "Ułóż je manualnie"